فرهیخته گرامی!

انتشارات بیکران دانش با سرمایه‌گذاری و مشارکت نیکوکاران علاقمند به حوزه کتاب و کتابخوانی، طرح «نویسنده شو» را با ظرفیتی محدود به اجرا درآورده است.

شما صرف نظر از آنکه نویسنده‌ای مشهور هستید یا به تازگی قلم در دست گرفته اید، می‌توانید هر نوع نوشته خود را اعم از شعر، داستان، پژوهش علمی، سفرنامه و پایان‌نامه که قابلیت تبدیل به کتاب داشته باشد، چاپ و منتشر کنید و شاهد عرضه اثر خود در نمایشگاه‌ها، کتابفروشی‌ها و سکوهای دیجیتالی باشید و پس از فروخته شدن نسخه‌های چاپ اول کتاب، 7 درصد از قیمت پشت جلد را به عنوان حق التحریر دریافت کنید.

در بیکران دانش صاحب اثر توان شد          کافیست حرف دل را خوانا نوشته باشی

توجه: قرار نیست شما هزینه‌ای بپردازید و سرمایه‌گذاری به عهده نیکوکاران است. فقط با هدف ارتقاء فرهنگ کتاب و کتابخوانی، پدیدآورندگان محترم لازم است 70 نسخه از اثر خود را خریداری و از این طریق دوستان و نزدیکان خود را به خواندن و حتی نوشتن کتاب ترقیب نمایند.
زمان را از دست ندهید و در فرم زیر مشخصات پدیدآورنده و اثر را همراه با فهرست و 10 صفحه از محتوا بارگذاری کنید تا نمونه را بررسی کنیم و حداکثر پس از 10 روز کاری کد شابک را به اثر شما اختصاص داده، برای انعقاد قرارداد از طریق شماره تلفن همراهتان که موقع ثبت نام در سایت قرار داده‌اید با شما تماس بگیریم.

برای مشاهده فرم باید ابتدا وارد سایت شوید.