پرداخت آنلاین
در سایت بیکران یکی از شیوه‌های پرداخت هزینه سفارش‌ها، پرداخت آنلاین از طریق درگاه اینترنتی توسط کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب است. 
کاربران می‌بایست در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت و یا بانک سامان در سایت بیکران هزینه سفارش خود را به‌صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به‌منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به‌صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‌شود.


توجه داشته باشید که تحویل‌گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.
لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی باعث تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

چگونگی پرداخت اینترنتی
کاربران محترم سایت بیکران می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از واردکردن آن‌ها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.
 1- شماره 16 رقمی کارت
این شماره در کارت همه بانک‌ها، بر روی کارت درج شده است.
 2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (+ رمز پویا)
برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت‌بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌های خودپرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.